Wieczorową porą

Kultura i rozrywka nie są w stolicy zaniedbane. Także ilość restauracji, pubów, dyskotek oraz klubów muzycznych jest w Warszawie olbrzymia i każdy może znaleźć coś dla siebie. Wiele z nich otwartych jest do późnych godzin nocnych. Można też przekonać się, co nam przyniesie wizyta w warszawskim kasynie.

Kina i teatry

Przeglądając program kin i teatrów, warto sprawdzić, co grają we Współczesnym, Dramatycznym czy Małym. Kino Polonia, Kultura oraz Rejs to miejsca, gdzie wyświetla się filmową klasykę, także polską. Trójwymiarowe zaś kino Imax jest jednym z największych tego typu na świecie.

Kluby

Gwiazdeczka, Stare Miasto
Za najlepszy klub jazzowy w Warszawie uznano Tygmont (ul. Mazowiecka 6/8), warto więc sprawdzić, czy to prawda.
Miejscem wielkich imprez (na ponad 3000 osób) jest Lokomotywa, urządzona w starej odlewni przy ul. Kolejowej 37/39. Lokomotywa stawia głównie na muzykę techno.
Klub Pańska 97 zaś, z salą koncertową na 600 osób, proponuje w swoich interesująco urządzonych lokalach muzykę różnorodną – lat 60. - 80., chillout i muzykę świata.

W naszym najkrótszym z możliwych przeglądzie klubów nie może zabraknąć dwóch najstarszych: Remontu i Hybryd. W Remoncie (ul. Waryńskiego 12, metro Politechnika) bawić się można do białego rana.
Studencki klub Hybrydy znany jest chyba każdemu warszawiakowi. Tu stawiało swe pierwsze kroki wielu wybitnych i sławnych dziś muzyków i artystów. Wierny swojej tradycji, klub organizuje koncerty jazzowe i występy kabaretowe.
Copyrights © Warszawa.com All Rights Reserved - ScandNet.com Production